Movies
Ratings
203
The MagicianRated ★ 1.5
WhiplashRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 1.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
The Fatal EncounterRated ★ 2.0
Eight BelowRated ★ 3.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
MapadoRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.5
TedRated ★ 5.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.5