Titles you rated
PaulRated ★ 3.5
When Marnie Was ThereRated ★ 3.5
The Gifted HandsRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Self/lessRated ★ 4.0- Untouchable LawmenRated ★ 3.0
The TargetRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
The King of JokguRated ★ 4.5
Coach CarterRated ★ 3.5
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 4.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5
August RushRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
LockoutRated ★ 3.0
Act of ValorRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 2.0
ArahanRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 3.0