Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
PatersonRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
CodaRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
BorderRated ★ 4.0
Bones & AllRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 5.0