Titles you rated
One DayRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 5.0
Never Have I EverRated ★ 4.0
Love and AnarchyRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
StartupRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Grace and FrankieRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0