Titles you rated
 28 Years LaterRated ★ 2.5 28 Years LaterRated ★ 2.5
 OutrageRated ★ 3.0 OutrageRated ★ 3.0
 AmélieRated ★ 4.0 AmélieRated ★ 4.0
 Adaptation.Rated ★ 3.5 Adaptation.Rated ★ 3.5
 No Other ChoiceRated ★ 5.0 No Other ChoiceRated ★ 5.0
 The MasterRated ★ 3.0 The MasterRated ★ 3.0
 Vengeance Is MineRated ★ 5.0 Vengeance Is MineRated ★ 5.0
 The Fall of the House of UsherRated ★ 3.5 The Fall of the House of UsherRated ★ 3.5
 Instant SwampRated ★ 4.0 Instant SwampRated ★ 4.0
 Fear and Loathing in Las VegasRated ★ 2.5 Fear and Loathing in Las VegasRated ★ 2.5
 Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0 Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
 Perfect DaysRated ★ 4.0 Perfect DaysRated ★ 4.0
 AmsterdamRated ★ 2.5 AmsterdamRated ★ 2.5
 The Power of the DogRated ★ 3.5 The Power of the DogRated ★ 3.5
 The Man Standing NextRated ★ 2.5 The Man Standing NextRated ★ 2.5
 Nowhere to HideRated ★ 2.5 Nowhere to HideRated ★ 2.5
 Helter SkelterRated ★ 3.0 Helter SkelterRated ★ 3.0
 Riding a Wave with YouRated ★ 2.5 Riding a Wave with YouRated ★ 2.5
 Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0 Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
 Pom PokoRated ★ 4.5 Pom PokoRated ★ 4.5