Titles you rated
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 3.0
LoganRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Blue LagoonRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.5
Marrying the MafiaRated ★ 2.5
Angels & DemonsRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5