Titles you rated
- EXchange Season 4Rated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.5
- 나루토 2기Rated ★ 4.5
One the WomanRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.0- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 4.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
King the LandRated ★ 3.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
- Good PartnerRated ★ 4.0
- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.0
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5