Movies
Ratings
45
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 3.5
Wind RiverRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 2.5
1917Rated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
FronteraRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 3.5