Movies
Ratings
314
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Love, SimonRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 2.0
Despicable MeRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.5
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.5