Movies
Ratings
585
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Margin CallRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
StokerRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
DownfallRated ★ 3.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
WishRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
Our SeasonRated ★ 2.5
Next SoheeRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0