Titles you rated
The ClassicRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 3.5
Gran TurismoRated ★ 4.0- Parasite: Black & White EditionRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
The HoldoversRated ★ 4.0
Fly Me to the MoonRated ★ 3.5
Civil WarRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.5
Asteroid CityRated ★ 4.0
FallRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.5
HoneySweetRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
RansomedRated ★ 3.0