Titles you rated
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5- Prison Break Season 5Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5- 2 Broke GirlsRated ★ 5.0
- 2 Broke GirlsRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0