Titles you rated
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 2.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
IncendiesRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 3.0