Titles you rated
HarbinRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 4.0
Mission: CrossRated ★ 3.5