Titles you rated
MashleRated ★ 3.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
New Recruit Season 2Rated ★ 3.5
New Recruit Season 3Rated ★ 3.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 1.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Kotaro Lives AloneRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
One Dollar LawyerRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
The Kidnapping DayRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Beyond EvilRated ★ 4.0