Series
Ratings
193
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
MashleRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 5.0
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Resident PlaybookRated ★ 2.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 0.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 2.0
Love ScoutRated ★ 2.5
When the Stars GossipRated ★ 0.5
KarmaRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
A Virtuous BusinessRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 2.5