Titles you rated
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
Best ChefRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.5
MontageRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 4.5
Meet the In-LawsRated ★ 3.5
Old PartnerRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.5