Movies
Ratings
106
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 1.5
LeonRated ★ 4.0
Underworld: EvolutionRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.5
The Simpsons MovieRated ★ 4.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.5
DreamgirlsRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 3.0
TedRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The Art of SeductionRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 1.0
TroyRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 3.5