Titles you rated
Night SchoolRated ★ 2.0
GenieRated ★ 3.5
Instant FamilyRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 3.5
SaltRated ★ 1.0
The IrishmanRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 1.5
My Name is Loh KiwanRated ★ 2.0
The Lost CityRated ★ 3.0
No Hard FeelingsRated ★ 2.5
FarawayRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 3.0
UnfrostedRated ★ 1.0
Galaxy QuestRated ★ 3.0
The DescendantsRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.0
Leave the World BehindRated ★ 3.0