Titles you rated
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 4.5
The Nokdu FlowerRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Empire of GoldRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0