Movies
Ratings
30
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.0
Shutter IslandRated ★ 5.0