Movies
Ratings
235
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Romantic DebtorsRated ★ 4.0
When I Turned NineRated ★ 4.0