Movies
Ratings
157- Take OffRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.5
Heart is...Rated ★ 3.5
OrphanRated ★ 4.5
High School MusicalRated ★ 4.5
Rush HourRated ★ 4.5
Saw IIRated ★ 3.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0