Series
Ratings
108
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Family PlanRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 3.5
Gangnam B-SideRated ★ 4.0
ShōgunRated ★ 4.5- The FrogRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
Fallout Season 1Rated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 4.0
VigilanteRated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0