Titles you rated
WhiplashRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 1.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.0
FallRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5