Titles you rated
RadiusRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 0.5
The NetRated ★ 4.0
Berserk: The Golden Age Arc 3 - The AdventRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
Gangnam BluesRated ★ 2.5
GyeongjuRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 0.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 2.5
WildRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 3.5
GloveRated ★ 3.0
American HustleRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 2.5
Van HelsingRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 2.5
RiddickRated ★ 2.5
My DictatorRated ★ 3.0