Titles you rated
Jiro Dreams of SushiRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.5
Lady BirdRated ★ 4.5
UsRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
WatchmenRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
ChronicleRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.0