Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Freud's Last SessionRated ★ 2.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
Carry OnRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.5
Night FishingRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 3.5
Her Love Boils BathwaterRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 2.0