Titles you rated
3 IdiotsRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
SecretRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
August RushRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0