Titles you rated
Black SwanRated ★ 4.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 1.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
La HaineRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
Better DaysRated ★ 2.5
Mulholland DriveRated ★ 5.0
Steel RainRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 2.0
RomaRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 4.0
A Few Good MenRated ★ 2.5
In the Valley of ElahRated ★ 4.0