Titles you rated
City of Life and DeathRated ★ 2.5
StalingradRated ★ 3.0- Little Big SoldierRated ★ 0.5
FlyboysRated ★ 4.5
DefianceRated ★ 3.0
Master and Commander: The Far Side of the WorldRated ★ 3.5
King ArthurRated ★ 2.5
Behind Enemy LinesRated ★ 4.5
Empire of the SunRated ★ 4.0
Battle of the WarriorsRated ★ 3.0
U-571Rated ★ 3.0
AlexanderRated ★ 3.5
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 3.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 2.0
The PatriotRated ★ 5.0
Green ZoneRated ★ 1.5
The WarriorRated ★ 2.5
Red CliffRated ★ 2.5
Red Cliff Part IIRated ★ 2.5
The Divine WeaponRated ★ 3.5