Movies
Ratings
114
DogvilleRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Gantz:ORated ★ 2.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.0
King and the ClownRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 2.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 1.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5