Series
Ratings
50
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 2.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Pied PiperRated ★ 4.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 4.0
RememberRated ★ 3.5
Late Night RestaurantRated ★ 4.0
Please Love The Useless MeRated ★ 1.0
Yong PalRated ★ 4.0
Wakako zake Season 2Rated ★ 4.0
Wakako zake Season 1Rated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 1.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0