Titles you rated
Knives OutRated ★ 4.0
A ConfessionRated ★ 2.0
Inside meRated ★ 2.0
Truth or DareRated ★ 1.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Mulholland DriveRated ★ 4.5
Beau Is AfraidRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.5
In Our PrimeRated ★ 0.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 1.5
PaprikaRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
Blade RunnerRated ★ 4.0