Series
Ratings
15
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 1.0
Orphan BlackRated ★ 1.0
One Punch ManRated ★ 0.5
The Princess's ManRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Gap DongRated ★ 1.0
Angel EyesRated ★ 1.0
LostRated ★ 1.0
Fabulous BoysRated ★ 1.0
Adolescence MedleyRated ★ 1.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 0.5- DEATH NOTERated ★ 0.5