Titles you rated
BodyguardRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0
NikitaRated ★ 4.0
Designated Survivor season 2Rated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
One Ordinary DayRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 4.5
The WitcherRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 2.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 3.0