Movies
Ratings
1062
The JudgeRated ★ 1.5
Intimate StrangersRated ★ 1.5
Ryuichi Sakamoto: CodaRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 2.5
ShopliftersRated ★ 4.0
1917Rated ★ 5.0
Some Like It HotRated ★ 3.5
Reservoir DogsRated ★ 4.0
My Own Private IdahoRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
MaudieRated ★ 2.5
Stand by MeRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
EntangledRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
SonatineRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0