Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The IrishmanRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 2.0
The PostRated ★ 3.0
The Kissing BoothRated ★ 2.5
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 2.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 2.5
UsRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.0
The Simpsons MovieRated ★ 2.5
The TowerRated ★ 1.5