Titles you rated
Modern FamilyRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
SignalRated ★ 2.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5