Movies
Ratings
94
The ClassicRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
MisbehaviorRated ★ 2.5
Letters to JulietRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0