Titles you rated
 Initial DRated ★ 3.0 Initial DRated ★ 3.0
 Nobody 2Rated ★ 3.5 Nobody 2Rated ★ 3.5
 Thunderbolts*Rated ★ 3.5 Thunderbolts*Rated ★ 3.5
 The Old Guard 2Rated ★ 2.5 The Old Guard 2Rated ★ 2.5
 Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.0 Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.0
 Mickey 17Rated ★ 3.0 Mickey 17Rated ★ 3.0
 My Secret CacheRated ★ 4.0 My Secret CacheRated ★ 4.0
 Happy GilmoreRated ★ 3.5 Happy GilmoreRated ★ 3.5
 Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5 Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
 AlphaGoRated ★ 3.5 AlphaGoRated ★ 3.5
 A Working ManRated ★ 3.0 A Working ManRated ★ 3.0
 The MatchRated ★ 4.0 The MatchRated ★ 4.0
 Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5 Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
 Wrath of ManRated ★ 3.5 Wrath of ManRated ★ 3.5
 The Other GuysRated ★ 3.5 The Other GuysRated ★ 3.5
 The UnionRated ★ 2.5 The UnionRated ★ 2.5
 Mission: CrossRated ★ 2.5 Mission: CrossRated ★ 2.5
 Murder Mystery 2Rated ★ 3.0 Murder Mystery 2Rated ★ 3.0
 Just Go with ItRated ★ 3.0 Just Go with ItRated ★ 3.0
 RansomedRated ★ 3.5 RansomedRated ★ 3.5