Movies
Ratings
342
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
In Our PrimeRated ★ 3.0
ElvisRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 2.5
Summer Days With CooRated ★ 3.0
Definitely, MaybeRated ★ 2.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.5
Demolition ManRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 3.0
MementoRated ★ 3.5
South BoundRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 3.5