Titles you rated
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Dead to MeRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.5
ElementaryRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 4.5