Titles you rated
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 2.5
SignalRated ★ 2.0
Community Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 3.5
Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.5- 원피스 3기Rated ★ 3.0
- 원피스 2기Rated ★ 3.0
One PieceRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 2.5
Mr. OsomatsuRated ★ 2.5