Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 1.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.0
Purple NoonRated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 0.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Rebel Without a CauseRated ★ 1.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.0
Roman HolidayRated ★ 2.0
BallerinaRated ★ 1.0
Before SunriseRated ★ 2.5
TrainspottingRated ★ 2.0
Gentlemen Prefer BlondesRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 2.0
Urusei Yatsura 3 - Remember My LoveRated ★ 1.0
Pretty WomanRated ★ 3.0
3-IronRated ★ 2.5