Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Pokémon ConciergeRated ★ 4.0
Devilman: CrybabyRated ★ 3.5
Digimon Adventure:Rated ★ 0.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
Cowboy BebopRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam SeedRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Dragon Ball GTRated ★ 1.0
Hellbound Season 1Rated ★ 1.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 1.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 0.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0