Series
Ratings
70
SupernaturalRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
Digimon TamersRated ★ 3.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.5
Begin Again Season 1Rated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.5
BrainRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 4.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.5
God's QuizRated ★ 5.0
Dining TogetherRated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0