Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.0
Bring Her BackRated ★ 2.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.0
In the Tall GrassRated ★ 2.0
LoveRated ★ 3.0
High LifeRated ★ 3.0
SuspiriaRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
SuspiriaRated ★ 3.5
Blood RainRated ★ 3.0
UsRated ★ 2.0
The Girl on the TrainRated ★ 3.0
The Wizard of OzRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
Blair WitchRated ★ 2.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0