Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 1.0
The HandmaidenRated ★ 1.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0- WishRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
HopeRated ★ 5.0