Titles you rated
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
Zathura: A Space AdventureRated ★ 4.0
WaterworldRated ★ 4.0
Donnie BrascoRated ★ 2.0
DragonHeartRated ★ 3.5
Transporter 3Rated ★ 3.0
ContagionRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 2.5
PrometheusRated ★ 4.5
Transporter 2Rated ★ 3.0
Enemy of the StateRated ★ 3.0
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 3.5
BeowulfRated ★ 4.5
Planet of the ApesRated ★ 3.5